Dizayn Mobilyam

Misyonumuz

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle; takım ruhuyla profesyonelce çalışarak, güvenli, huzurlu, şeffaf, ve karlı bir ortam yaratmak ve sürekliliğini sağlamak, kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edilebilir kalitede en az maliyetle kaliteli üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan sektöründe bir marka olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

ürettiğimiz ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olarak sektöründe; lider kuruluşlar arasında yer almak, kalitede ve hizmet te referans olmak, son teknolojinin takipçisi olmak, modern çizgisiyle tasarım ve estetikte öncü olmak,yenilikçi kimliğimiz ile sektör de takip eden değil takip edilen olmaktır. yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ve müşteri tercihi olmak vizyonumuzdur.

Tarihçe

dizayn mobilyam 2006 tarihin de peraken de sektörün de hizmet vermeye başlamıştır.2012 yılın da isim benzeşlerin den ayrışmak için dizayn mobilyam olarak marka tesçili gerçekleştirilmiştir.farklı benzeş olan firmalarla ilgimiz yoktur.

Müşterisine değer veren, ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan, fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermemizi sağlamaktadır.